Wyznaczenie punktów siatki konstrukcji antygradowej

W związku z rozwojem i zmianami technologicznymi związanymi z rozwojem rolnictwa rozszerzyliśmy zakres naszych usług o nowe pole działania – wyznaczanie punktów konstrukcji antygradowej. Sporządzamy również projekty konstrukcji antygradowych przy współudziale firm wykonujących konstrukcje.

Wyznaczanie punktów przez geodetę

Jeśli myślisz w przyszłości o zabezpieczaniu swoich upraw siatką antygradową a planujesz nowe nasadzenia – skontaktuj się z nami – pomożemy jak najlepiej rozplanować rzędy upraw aby w późniejszym czasie, przy projektowaniu konstrukcji nie było problemów z jej posadowieniem.

Wyznaczone punkty pod wbicie słupów konstrukcji antygradowej

Jeśli nie masz projektu wykonamy go dla Ciebie.

  • Pierwszym etapem jest wykonanie pomiaru pola uprawnego i określenie rozstawu rzędów. Spotykamy się na Twoim polu, wykonujemy pomiar stanu istniejącego, rozmawiamy o tym jaki minimalny rozstaw rzędu jest Ci potrzebny, jakie przejazdy, zawroty, itd.
  • Drugi etap to sporządzenie projektu – jeśli zależy Ci na czasie jesteśmy w stanie przygotować projekt w 24 godziny od wykonania pomiaru kwater pod nasadzenia. Na podstawie ustaleń wysyłamy koncepcję, wymiarujemy konstrukcje, zliczamy rzędy, powierzchnię uprawy. Po wykonaniu projektu jesteśmy gotowi do tyczenia!

    Fragment projektu konstrukcji antygradowej z widocznymi wymiarami rzędów

Projekty konstrukcji wykonujemy zarówno dla upraw typu jabłoń, grusza, brzoskwinie jak i dla nasadzeń typu borówka.

Obszar działania na jakim wykonujemy prace to głównie powiat grójecki: gmina Warka, gmina Grójec, gmina Chynów, gmina Belsk Duży, gmina Pniewy, gmina Mogielnica ale jesteśmy gotowi do działania na terenie całego kraju.

Mamy za sobą sporządzenie i wyznaczenie ponad 50 konstrukcji antygradowych – służymy radą i pomocą – możesz polegać na naszej wiedzy i doświadczeniu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Zadzwoń pod numer 721-856-655 bądź pisz pod adres biuro @ geolex.eu.