Nowa usługa dla firm geodezyjnych – sporządzanie plików GML, plików obiektów EwMapa FB

Aktualności
Szanowni Geodeci, W związku z coraz częstszym wymogiem oddawania plików wymiany baz danych w formacie programu EwMapa oraz GML do aktualizacji baz danych PODGiK oferujmy nową usługę. Nie posiadasz wiedzy, oprogramowania bądź czasu na kartowanie pomiaru wg. rozporządzenia w sprawie BDOT500, EGIB i GESUT - zrobimy to za Ciebie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kartowania baz danych.
Read More

Informacja o czasie realizacji prac

Informacje
Szanowni Państwo, W związku z ogłoszeniem w dniu 20 marca 2020 r.  do odwołania na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 ( Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020  r.- Dz.U poz. 491)  i w nawiązaniu do ustawy  z dnia 31 marca 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem , przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw ( Dz.U. poz. 568)  następują również ograniczenia w pracy urzędów, które wykonują weryfikacje prac geodezyjnych przekazywanych przez naszą Pracownię celem zewidencjonowania i uzyskania klauzul pozwalających na przekazanie Państwu wyników tych prac, m.in.: map do celów projektowych map z inwentaryzacji budynków map z inwentaryzacji sieci uzbrojenia terenu map podziału nieruchomości W związku z powyższym realizacja…
Read More

ODWOŁANIE SPOTKAŃ NA GRUNCIE ZAPLANOWANYCH DO DNIA 11.04.2020 r.

Informacje
Szanowni Państwo, W związku z nowymi obostrzeniami związanymi z koronowirusem oraz epidemią COVID-19, mając na uwadze w szczególności zakaz zgromadzeń oraz w trosce o bezpieczeństwo Nas wszystkich informujemy, że wszelkie spotkania zorganizowane na gruncie, w ramach czynności mające na celu wznowienia znaków granicznych, podziały nieruchomości, przyjęcia granic nieruchomości, ustalenia punktów granicznych itp. z datą zawiadomienia od dnia 24.03.2020 r.  do dnia 11.04.2020 r. zostają bezwzględnie odwołane. O wznowieniu czynności będziemy informować na bieżąco wraz z rozwojem sytuacji w naszym kraju. Jeśli otrzymali Państwo zawiadomienia o czynnościach na gruncie od dnia 24.03.2020 r. do 11.04.2020 r. prosimy o nie pojawianie się na gruncie. O nowym terminie zostaną Państwo powiadomieni listownie. W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 721-856-655. Prosimy o wyrozumiałość - chodzi o bezpieczeństwo Nas wszystkich. Z poważaniem…
Read More
Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt!

Aktualności, Informacje
[caption id="attachment_763" align="aligncenter" width="1650"] Wesołych Świąt Bożego Narodzenia![/caption] Pełnych szczęścia, miłości, wzruszeń i ciepłych spotkań z przyjaciółmi oraz bliskimi życzy zarząd Pracowni Geodezyjnej GEOLEX Sp. z o.o. wraz z całym zespołem! Jednocześnie informujemy, że w dniu 24.12.2019 (Wigilia) oraz 27.12.2019 (Piątek) odpoczywamy i regenerujemy siły. Zapraszamy w poniedziałek - 30.12.2019 r.
Read More

Wyznaczenie punktów pod słupy konstrukcji antygradowej i rusztowania sadownicze

Informacje
Drodzy Klienci! W związku z zapotrzebowaniem rynku rozszerzyliśmy naszą działalność o nowy rodzaj usług: sporządzanie projektów pod konstrukcje antygradowe, rusztowania sadownicze i nasadzenia wyznaczanie punktów pod wbijanie słupów konstrukcji antygradowej i słupy rusztowań Więcej o tych usługach znajdziesz w tym artykule. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Read More

Wesołych Świąt

Informacje
Wesołych Świąt! Dla wszystkich naszych obecnych i przyszłych Klientów, Przyjaciół, Znajomych, Współpracujących i Odwiedzających naszą stronę składamy najserdeczniejsze życzenia spokojnych i wesołych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka, dużo ciepła, radości i pięknych chwil spędzonych w gronie bliskich. Pragniemy również poinformować, że w dniu 03.04.2015 (Wielki Piątek) będziemy wytyczać nowe linie na pisankach i z tego powodu nasze biuro będzie zamknięte. Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy od 07.04.2015 (Wtorek) od godziny 8.00. Wszystkiego dobrego! Zespół Pracowni Geodezyjnej GEOLEX Sp. z.o.o.
Read More